Франція збільшить витрати на оборону

Читать на русском
Витрати на оборону в розмірі 2 відсотків ВВП є нормою НАТО. Однак європейські держави-члени Альянсу не виконують цю вимогу.

Франція буде збільшувати витрати на оборону протягом декількох років поспіль.

Про це повідомив прем'єр-міністр країни Едуар Філіпп в ефірі телеканалу БФМ, передає «Слово і Діло».

За його словами Франція збільшить витрати на оборону на 1,6 мільйона євро. «Це продовжиться в 2019 і 2020 роках, тому що світ, в якому ми живемо, небезпечний», – сказав він. Це збільшення витрат стане найбільшим за останні шість років.

Більше віри в свою країну: хто заважає Україні вступити в НАТОЖурналіст Денис Попович назвав причини, які заважають Україні отримати статус члена Північноатлантичного альянсу.

Раніше прем'єр-міністр Франції заявляв, що країна підвищить свої витрати на оборону, щоб до 2025 року вони досягли показника в 2% ВВП.

Витрати на оборону в розмірі 2% ВВП є нормою НАТО. Однак європейські держави-члени Альянсу не виконують цю вимогу. Наприклад, у 2014 році лмше європейські країни витрачали на оборону 2% ВВП.

З вимогою до країн НАТО виконувати зобов'язання за видатками на оборону в розмірі 2% від ВВП неодноразово виступав президент США Дональд Трамп.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон пропонує реформувати Євросоюз.

Раніше уряд Франції оголосив інвестиційний план на 50 мільярдів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: