США направили в Британію стратегічні бомбардувальники

Читать на русском
Бомбардувальники візьмуть участь у військових навчаннях Arctic Challenge, Saber Strike і BALTOPS, які проводяться також і в сусідніх з Росією країнах.
Бомбардировщик В52-Н

Пентагон перекинув до Великобританії на авіабазу «Ферфорд» кілька стратегічних бомбардувальників B-52H, здатних нести ядерний боєзаряд.

Про це 1 червня, повідомило Європейське командування ВС США, передає «Слово і Діло».

Україна знову просить США надати летальну зброюУкраїна і США продовжать проведення реформ у військовій сфері, результатом яких може стати надання Україні летальноъ зброї, про яку влада країни просить не в перший раз.

У заяві говориться, що бомбардувальники візьмуть участь у військових навчаннях Arctic Challenge, Saber Strike і BALTOPS, які проводяться також і в сусідніх з Росією країнах.

Навчання Arctic Challenge проходять в цьому році з 22 травня по 2 червня на території Фінляндії, Норвегії та Швеції. Крім приймаючих країн, в них беруть участь Бельгія, Канада, Франція, Німеччина, Великобританія, Нідерланди, Іспанія, Швейцарія та США.

Навчання Saber Strike проходять в цьому році з 28 травня по 24 червня на території Естонії, Латвії, Литви і Польщі. Крім цих чотирьох країн, в них беруть участь Бельгія, Канада, Хорватія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Словенія, Словаччина, Великобританія і США.

Нагадаємо, 1 червня терористи обстріляли миротворчий табір ООН в Африці.

Раніше повідомлялося, що США продемонстрували літак для висотного виведення ракет на орбіту.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.