Середня зарплата в Україні знизилася

Читать на русском
Середня заробітна плата в Україні за квітень склала 6 659 гривень, що на 1,4% менше, ніж в березні.

Середня заробітна плата в Україні за квітень склала 6 659 гривень, що на 1,4% менше, ніж в березні.

Відповідні дані без урахування тимчасово окупованій території Криму, м Севастополя і частини зони антитерористичної операції оприлюднила Державна служба статистики у вівторок, 30 травня, пише «Слово і Діло».

Водночас порівняно з квітнем минулого року середня зарплата зросла на 36%.   Реальна заробітна плата в квітні цього року порівняно з березнем також зменшилася - на 2,3%, але відносно квітня минулого року зросла на 20,7%.

Найвища середня заробітна плата зафіксована в Києві - 10 788 гривень, а найнижча - у Тернопільській області 5 152 гривні.

Найбільше заробляють працівники авіаційної галузі - в середньому 25 511 гривень, далі йдуть фінансисти і страхові агенти - 13 129 гривень. На третьому місці працівники інформаційної та телекомунікаційної галузей, які отримують в середньому 12 287 гривень. Найнижча оплата праці у працівників пошти і кур'єрів - 3 479 гривень.

Гройсман стверджує, що зростання зарплат перевищило зростання цінПрем’єр-міністр переконаний, що зростання заробітних плат в Україні навесні 2017 року перевищило зростання цін.

Нагадаємо, борги з виплати заробітної плати в Україні в квітні виросли на 5,6% і на 1 травня склали 2 млрд 185 млн гривень.

Також повідомлялося, що за 2016 рік заощадження українців скоротилися на 18,4 млрд гривень.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал