Фонд Держмайна виставить на продаж 5 державних шахт до кінця року

Читать на русском
Фонд державного майна має намір виставити на приватизацію 5 державних вугільних підприємств до кінця 2017 року, зараз готуються документи і визначається, хто здійснюватиме продаж.
фото: INTV.ua

Фонд державного майна має намір виставити на приватизацію 5 державних вугільних підприємств до кінця 2017 року, зараз готуються документи і визначається, хто здійснюватиме продаж.

Про це розповів глава ФДМ Ігор Білоус на прес-конференції, повідомляє «Слово і Діло».

«Є шахти, які визначені на приватизацію, однак їх не так багато, як би нам хотілося. Зараз таких об'єктів не більше 5, і до кінця року ми б хотіли здійснити ці продажі», – сказав він.

Ігор НасаликМіністр енергетики і вугільної промисловості України
Насалик обіцяє через 10 місяців виставити на приватизацію беззбиткові шахтиСказано 20 травня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

При цьому Білоус зазначив, що в даний момент готуються документи і визначається, хто буде здійснювати продаж.

«Це буде або регіональне відділення фонду держмайна, або центральний апарат», – розповів глава ФДМ.

У той же час він не назвав шахти, які будуть виставлені на продаж, оскільки тривають дебати про те, які шахти будуть закриті, а які – приватизовані.

«Зараз готується «Краснолиманська» і ще кілька, просто я їх не пам'ятаю. Тому, що їх всього 36 і йдуть дебати, які з них будуть закриватися, консервуватися, залишатися в державній власності, а які приватизуватися», – додав Білоус.

На початку березня прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловив невдоволення роботою Фонду державного майна України та запропонував звільнитися всьому його керівництву.

Раніше у ФДМ відзвітували, що за січень річний план з приватизації був виконаний на 0,04%.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...