Грузини зможуть їздити в ЄС без віз вже за місяць

Читать на русском
Безвізовий режим з Євросоюзом для громадян Грузії, ймовірно, набуде чинності 28 березня, через 20 днів після публікації в офіційному Віснику ЄС.

Безвізовий режим з Євросоюзом для громадян Грузії, ймовірно, набуде чинності 28 березня, через 20 днів після публікації в офіційному Віснику ЄС.

Про це в своєму Twitter пише брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк, передає «Слово і Діло».

«Зміни щодо візової лібералізації для Грузії, ймовірно, будуть опубліковані в офіційному Віснику ЄС 8 березня. Це означає, що через 20 днів, тобто 28 березня, почне діяти безвізовий режим», - написав він.

Нагадаємо, що Рада ЄС 27 лютого остаточно затвердила безвізовий режим для громадян Грузії.

Нідерланди ратифікували асоціацію Україна-ЄСУ четвер, 23 лютого, Нижня палата парламенту Нідерландів офіційно підтвердила ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною.

Безвізовий режим набуває чинності через 20 днів після публікації в офіційному журналі поправок до регламенту ЄС №539 / 2001. У ньому міститься перелік третіх країн, громадяни яких мають право на безвізовий режим.

Нагадаємо, країни-члени ЄС, представники Європарламенту та Єврокомісії провели консультації, на яких досягли проміжної згоди щодо безвізового режиму з Україною.

Як повідомлялося, Швейцарія готова скасувати візи для українців слідом за ЄС.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...