Фінляндія закликала збільшити оборонні бюджети європейських країн

Читать на русском
Президент Фінляндії Саулі Нійністьо заявив про необхідність збільшити військові витрати європейських держав у рамках своїх зобов'язань перед НАТО.

Президент Фінляндії Саулі Нійністьо заявив про необхідність збільшити військові витрати європейських держав у рамках своїх зобов'язань перед НАТО.

Про це пише Bloomberg, повідомляє «Слово і Діло».

Зазначається, що Фінляндія, яка не є членом Альянсу, вважає, що в системі оборони Європи досі залишаються проблеми.

Фійон закликав Європу створити окремий оборонний союзКандидат в президенти Франції Франсуа Фійон закликав створити окремий від США європейський оборонний союз.

Фінський президент також зазначив, що європейські громадяни мають потребу в повідомленні про здатність Брюсселя забезпечити безпеку всередині Союзу. Цим самим президент підняв питання про можливе формування системи колективної безпеки всередині ЄС, яку раніше розглядав Європарламент.

Раніше повідомлялося, що армія Фінляндії збільшиться з 230 тисяч осіб до 280 через напруженість у відносинах з Росією. Згідно зі звітом міністерства оборони Фінляндії, країна бачить загрозу в активізації дій російських військ в Україні, Сирії і Балтійському регіоні.

Нагадаємо, раніше очільник Пентагону вимагав від союзників по НАТО збільшити витрати на оборону.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал