Кабмін знижує соціальну норму споживання газу

Читать на русском
У Кабміні обговорюється можливість переходу в 2019 році до європейського стандарту – 4 куб. м на 1 кв. м.

Кабінет міністрів України розглядає можливість зменшення соціальної норми споживання газу з 5,5 до 4 куб. м на 1 кв. м у 2019 році.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Міністерства соціальної політики України.

Міністр соціальної політики Андрій Рева провів зустріч із постійним представником Міжнародного валютного фонду Жеромом Ваше, під час якої сторони уточнили параметри, на яких базується система субсидій для населення. Остаточні дані будуть виведені в квітні, після завершення опалювального сезону.

Відзначимо, що в цьому опалювальному сезоні соціальні норми споживання природного газу знижені із 7 куб. м на 1 кв. м. до 5,5 куб. м. При цьому обговорюється можливість переходу в 2019 році до європейського стандарту – 4 куб. м на 1 кв. м.

Андрій РеваМіністр соціальної політики України
Рева обіцяє, що зекономлені кошти субсидії громадяни зможуть використовувати в наступні періодиСказано 15 липня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Нагадаємо, що Україна в першій декаді січня 2017 року скоротила споживання природного газу на 12,2% порівняно з 1-10 січня 2016 року – до 1,609 млрд куб. м.

Як повідомлялося раніше, середня ціна природного газу для України з країн ЄС у грудні 2016 року становила $230 за тисячу кубометрів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...