Миколаю, допоможи! Гідні зарплати як заповітне бажання українців

Напередодні одного з найбільших православних свят – Дня Святого Миколая, що відзначається 19 грудня, «Слово і Діло» продовжує збирати обіцянки політиків, виконання яких найбільше хотіли би звичайні українці.

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України
Гройсман обіцяє забезпечити двократне збільшення мінімальної заробітної платиСказано 25 жовтня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Крок до реалізації однієї з таких обіцянок – підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі, обіцяного Президентом Порошенком і прем’єр-міністром Гройсманом, – Верховна Рада вже зробила у вівторок, підтримавши ініціативу щодо збільшення «мінімалки» до 3200 грн у сесійній залі. Не всі, щоправда, згодні за таким рішенням: дехто з народних депутатів зауважує, що це може призвести до інфляції і масового неофіційного працевлаштування людей… А депутати від «Опозиційного блоку», хоч і обіцяли проголосувати за підвищення мінімальної зарплати, взагалі не віддали за це рішення жодного голосу.

Павло ЖебрівськийГолова Донецької обласної державної адміністрації
Жебрівський обіцяє, що директори та вчителі опорних шкіл Донецької області отримуватимуть подвійну заробітну платуСказано 13 червня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

Хай там як, а принаймні бюджетники з нового року точно можуть розраховувати на поповнення особистих бюджетів: як пообіцяв Гройсман, фінансове забезпечення працівників медицини й освіти збільшиться щонайменше на 20%, а міністр освіти Лілія Гриневич натякнула, що для вчителів і викладачів планується поступове підвищення заробітної плати на 50%. У той же час, голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що вчителі опорних шкіл у його регіоні взагалі отримуватимуть подвійну заробітну плату.

Потребують особливої уваги й щедрої підтримки з Бюджету й силовики. Домогтися підвищення їхніх зарплат пообіцяв народний депутат Максим Бурбак. Міністр оборони Степан Полторак уже виконав обіцянку щодо підвищення зарплатні військовослужбовцям-контрактникам, а от його колега з МВС Арсен Аваков свою обіцянку про підвищення заробітної плати поліцейським до кінця року поки не реалізував.

Святой Николай, пожалуйста, подари достойные зарплатыSlovoiDilo


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...