Шимків пояснив, чому йому не вдалося оновити штат АП на 80%

Заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків розповів, чому він провалив обіцянку про оновлення штату АП на 80 відсотків.
Дмитро Шимків

Заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків заявив, що в органі були створені профспілки, які заважають звільненням.

Про це він розповів у ефірі програми «Право на владу», коментуючи свою провалену обіцянку про оновлення штату АП на 80%, повідомляє «Слово і Діло».

«Коли я оголосив це (свою обіцянку – Ред.), 2 вересня 2014 року, ми почали реорганізацію. Ми очікували, що змінимо на 80%. Реальна зараз цифра – 60%. Перше – штат скорочено на 27% ... Оновлено штат на 60% ... Крім того, в Адміністрації Президента створені дві профспілки, які блокують звільнення людей», – зазначив Шимків.

Дмитро ШимківЗаступник Глави Адміністрації Президента України
Шимків пообіцяв, що з 1 листопада штат Адміністрації Президента буде оновлено на 80%Сказано 2 вересня 2014 р.Статус обіцянки: Не виконано

За його словами, після блокування звільнень жодних переговорів із керівництвом АП профспілки не ведуть, а подають позови до суду. Шимків додав, що він погоджується з тим, що не зміг виконати обіцянку про оновлення АП на 80%.

Нагадаємо, 2 вересня 2014 року заступник голови АП пообіцяв, що з 1 листопада штат Адміністрації Президента буде оновлений на 80%.

Дмитрий Шимкив прокомментировал свое обещаниеSlovoiDilo


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...