Як працюють міністри Гройсмана? Дайджест обіцянок уряду

Протягом тижня, із 16 до 22 листопада, члени Кабінету міністрів України дали 5 нових обіцянок. Одне з раніше зареєстрованих зобов'язань уряд провалив.

Єдина невиконана обіцянка належить міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику. Так, він не зміг у жовтні відновити експорт електроенергії в Молдову та Білорусь.

Ігор НасаликМіністр енергетики і вугільної промисловості України
Насалик обіцяє, що з жовтня 2016 року Україна відновить експорт електроенергії в Молдову і БілорусьСказано 15 липня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

У графі нових обіцянок Насалик також засвітився, причому двічі. Міністр пообіцяв до 1 січня 2017 року ліквідувати заборгованість із заробітної плати шахтарям, а вже з 2017 забезпечити гірникам своєчасну заробітну плату.

Своєю чергою, прем'єр-міністр Володимир Гройсман зобов'язався штрафувати постачальників послуг, якщо вони будуть завищувати рахунки за ЖКП. А віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон пообіцяв найближчим часом вирішити проблеми із соцвиплатами в Овідіопольському районі Одеської області. Водночас в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що з часом програма реімбурсації ліків буде розширена.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...