Оголошено конкурс на творчу концепцію Євробачення-2017

Читать на русском
В Україні оголосили конкурс на кращу творчу концепцію пісенного конкурсу Євробачення-2017.Конкурс буде проводитися тільки серед професійних креативних агентств і дизайн-бюро.

Національна телекомпанія України оголосила конкурс на творчу концепцію пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який відбудеться в Києві.

Про це повідомляє прес-служба Першого національного, передає «Слово і Діло».

Креативна концепція Євробачення-2017 включає в себе створення ідеї (теми), слогану і логотипу.

Все це в подальшому може стати загальновідомим знаком Євробачення-2017, відповідати цінностям загального бренду пісенного конкурсу, асоціюватися з Україною та формувати її позитивний імідж.

У скільки Україні обійдеться «Євробачення»Всього Держкомітету телебачення і радіомовлення України пропонується виділити 1 млрд 395 млн гривень.

Також важливо, щоб у щорічному логотипі конкурсу гармонійно поєдналися загальний офіційний логотип конкурсу та тематичні фірмові елементи - сублоготип і слоган.

Конкурс буде проводитися тільки серед професійних креативних агентств і дизайн-бюро.

Переможця обиратиме Наглядова рада Євробачення-2017 разом з Національною телекомпанією України.

Перелік компаній, яким запропонували участь у конкурсі, НТКУ сформувала враховуючи рейтинги Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), до складу якої входять 142 компанії, що працюють на рекламному ринку.

ВРК надала НТКУ рейтинги креативності та майстерності серед креативних агентств і брендингових агентств і дизайн-студій. За результатами надісланих запрошень до конкурсу приєдналися Havas Worldwide Ukraine, BBDO Ukraine, Republique, J & I, TWIGA Idea, ARRIBA, ADVENTA Lowe, THINKMcCANN, Green Penguin Media.

Автори, які мають ідеї щодо творчої концепції Євробачення-2017, можуть звернутися безпосередньо до агентства із цього переліку та запропонувати свої варіанти.

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України
Гройсман запевнив, що Євробачення-2017 буде проведено на високому рівніСказано 19 травня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Конкурс розпочинається 20 жовтня.

Проекти концепцій повинні бути представлені на розгляд на початку листопада. Рішення про переможця, концепція якого і стане оформленням Євробачення-2017, буде опубліковано на сайті Національної телекомпанії України.

Нагадаємо, в травні Джамала отримала перемогу на «Євробаченні-2016» у Стокгольмі, пізніше Президент України Петро Порошенко нагородив співачку званням Народного артиста України за перемогу.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...