Кутовий не подав у Раду законопроект про обіг сільськогосподарських земель

Читать на русском
Станом на 17 жовтня 2016 року в Верховній Раді законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення зареєстрований не був.

Міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий не реалызував намір надати законопроект «Про обіг земель сільгосппризначення» на розгляд Верховної Ради на початку жовтня 2016 року.

Ця обіцянка увійшла до бази даних «Слова і Діла» 14 липня 2016 року. Тоді міністр заявив, що планує у вересні-на початку жовтня надати на розгляд Верховної Ради України законопроект «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

Тарас КутовийМіністр аграрної політики та продовольства України
Кутовий має намір зареєструвати на початку жовтня 2016 року законопроект «Про обіг земель сільгосппризначення»Сказано 14 липня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Проте станом на 17 жовтня 2016 року Кабміном у парламенті так і не був зареєстрований законопроект «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

Таким чином, з огляду на терміни виконання обіцянки, редакція «Слова і Діла» надає обіцянці статус «не виконано».

В базі даних «Слова і Діла» зафіксовані 39 обіцянок Тараса Кутового, з яких він виконав 8. Коефіцієнт відповідальності міністра доволі низький – усього 21%. З повним переліком обіцянок політика можна ознайомитися на його сторінці.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...