У ГПУ обіцяють зробити все можливе для покарання винних у катастрофі MH17

Заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук прокоментував доповідь слідчої групи про винуватців катастрофи MH17.
Дмитро Старожук

Генеральна прокуратура України зробить усе можливе для того, щоб покарати винних у катастрофі малайзійського «Боїнга».

Про це заявив заступник генерального прокурора Дмитро Сторожук, пише «Слово і Діло» з посиланням на «ЛІГА.нет».

«Ця трагедія сталася в повітряному просторі України, над Донецькою областю, яка, на жаль, тимчасово не підконтрольна державній владі. Україна як ніхто зацікавлена ​​в об'єктивному неупередженому розслідуванні цього злочину... Докази, які ви бачили й більшу частину з яких ми сьогодні не показали, ми зробили все можливе, щоб їх можна було використовувати в розслідуванні, а в подальшому – і в суді», – зазначив заступник генпрокурора.

Сторожук також висловив подяку Національній поліції та Національній прокуратурі Нідерландів за оприлюднення доповіді про розслідування катастрофи рейса MH17, а також членам міжнародної слідчої групи.

«Ми вдячні членам міжнародної слідчої групи з Нідерландів та Австралії, які спільними зусиллями відкрили офіс у Києві й поряд із нашими слідчими працюють над цією справою. Ми зробимо все можливе для того, що винні отримали законне покарання», – додав він.

Нагадаємо, раніше стало відоме місце, з якого була випущена ракета по «Боїнгу» МН17.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...