Мінфін у 1,5 раза збільшить фінансування лікування тяжкохворих

Читать на русском
МОЗ вдалося закупити препарати для лікування онкологічних захворювань приблизно на 45 відсотків дешевше, ніж минулого року.
Олександр Данилюк і Уляна Супрун

Міністерство фінансів України планує збільшити фінансування програм лікування тяжкохворих у 1,5 раза й уперше за 25 років забезпечити їх ліками повною мірою.

Про це йшлося на зустрічі міністра фінансів Олександра Данилюка, міністра охорони здоров'я Уляни Супрун і представників громадської організації «Пацієнти України», повідомляють у прес-службі Мінфіну, передає «Слово і Діло».

«Мінфін планує в 1,5 раза збільшити фінансування програм для лікування українців, які страждають на онкологічні захворювання, ВІЛ/СНІД, вірусні гепатити, цукровий діабет та інші тяжкі захворювання», – йдеться в повідомленні відомства.

Гройсман обіцяє знизити ціни на медикаментиСказано 22 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Як повідомляється, Мінфін і МОЗ зараз перебувають у стадії пошуку ресурсу.

Також МОЗ уже вдалося закупити препарати для лікування онкологічних захворювань приблизно на 45% дешевше, ніж минулого року. Тобто на ту ж суму було закуплено набагато більше ліків.

Нагадаємо, 20 квітня Кабінет міністрів України ухвалив постанову про дерегуляцію та демонополізацію фармацевтичного ринку.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: