У Мінську проходить зустріч координаторів Тристоронньої контактної групи

Читать на русском
У середу, 7 вересня, в Мінську почалися переговори координаторів робочих підгруп Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі.

У середу, 7 вересня, в Мінську почалися переговори координаторів робочих підгруп Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ Білорусі.

«Переговори щодо врегулювання на сході України почалися в Мінську із зустрічі координаторів робочих груп», – йдеться в Twitter білоруського МЗС.

Пізніше відбудеться зустріч представників Тристоронньої контактної групи Леоніда Кучми (Україна), Бориса Гризлова (Росія) та Мартіна Сайдіка (ОБСЄ).

Петро ПорошенкоНародний депутат України
Порошенко обіцяє, що третьої зустрічі в Мінську з врегулювання ситуації на Донбасі не будеСказано 27 серпня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

Серед головних питань – дотримання «режиму тиші» з 1 вересня. Підгрупа з безпеки продовжить питання про запровадження трьох зон безпеки на лінії розмежування на Донбасі. Минулого разу вдалося досягти компромісу лише за однією з них.

Крім того, гуманітарна підгрупа обговорить питання звільнення полонених.

Повідомляється, що представник України в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі, другий президент України Леонід Кучма вже прибув до Мінська.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал