Експерт про відставку Ложкіна: він іде, тому що не отримав тих сум, які обіцяв йому Порошенко

Читать на русском
Віктор Небоженкополітолог

Ложкін зрозумів, що АП як джерело добробуту йому не підходить.

Про це в коментарі «Слову і Ділу» розповів директор служби «Український барометр», політолог Віктор Небоженко, аналізуючи, з чим може бути пов'язана можлива відставка Бориса Ложкіна з АП.

«Від самого початку Президент пояснив свою кадрову політику, на яку український народ через свою наївність не звернув уваги. Було заявлено, що в АП братимуть успішних і заможних бізнесменів. З'явився мільярдер Косюк, мультимільйонер Ложкін. Чисто олігархічний підхід», – міркує він.

Першим, як зазначив політолог, це відчув Косюк. Він був упевнений, що прийшовши до АП, він, окрім ПДВ, вирішить свої економічні проблеми. Але все не так просто.

Борис ЛожкінГолова Національної інвестиційної ради

«АП – це олігархічна республіка, де все зайнято», – підкреслив експерт.

«Того ж хотів Ложкін. Влада дає гроші, а гроші – дають владу. Але виявилося, що все не так просто. Ложкін багато робив у АП, але найголовнішого, подвоєння його капіталу, не відбулося. Як олігарх, він приймає рішення піти з цієї посади. Він не біжить від політики. Він іде, тому що не може отримати тих сум, які обіцяв йому Порошенко», – пояснює Небоженко.

Як додав політолог, Ложкін хотів бути послом у США. Америка цього не прийме. Йому було запропоновано стати послом у РФ, але така посада – велике пониження для нього. У ролі глави АП збільшити капітал Ложкіну не вдалося, тому найкращий варіант – піти.

Нагадаємо, Борис Ложкін очолює Адміністрацію Президента з червня 2014 року.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...