Кабмін призупинив програму з енергоефективності

Читать на русском
Кабінет міністрів України призупинив реалізацію програми з відшкодування 30 відсотків витрат на енергоефективність.

Кабінет міністрів України призупинив реалізацію програми з відшкодування 30% витрат на матеріали для підвищення енергоефективності квартир та приватних будинків.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Урядовий портал».

Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук заявив, що загалом Кабмін не припиняє реалізовувати урядову програму з енергоефективності.

За його словами, призупиняється лише реалізація частини програми за напрямом 30% відшкодування на матеріали та обладнання для індивідуальних житлових будинків та квартир. Причиною цього рішення Савчук назвав неочікувано високий попит на цю підпрограму з боку населення, задоволення якого потребує додаткових видатків із Бюджету.

У Кабміні розповіли, скільки українців скористалися «теплими» кредитамиУ Держенергоефективності заявили, що теплими кредитами скористалися наразі 140 тисяч українських сімей.

Інші урядові заходи із заохочення громадян до впровадження енергоефективності, за словами Савчука, не призупинені. Він додав, що Агентство оперативно відреагувало на підвищений попит суспільства на отримання 30-відсоткової безповоротної фінансової допомоги при придбанні енергоефективних матеріалів та обладнання.

«З метою задоволення цього попиту Держенергоефективності вже розробило відповідний проект рішення уряду про виділення додаткових коштів на 2016 рік саме за цим напрямком програми та направило його на погодження до Мінфіну та Мінекономрозвитку», - підкреслив глава Держагентства.

Нагадаємо, раніше в Кабінеті міністрів заявили, що за нинішній червень держава виділила населенню пільгових кредитів на енергозбереження на рекордну суму – 350 млн грн.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал