Кубіву не вдалося домовитися про отримання траншу від МВФ до кінця червня

Читать на русском
Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів не виконав обіцянку щодо отримання траншу від МВФ до кінця червня.
Степан Кубів

Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів не зміг до кінця червня домовитися про черговий транш від Міжнародного валютного фонду, хоча обіцяв зробити все можливе.

Відповідне зобов'язання віце-прем'єра «Слово і Діло» зафіксувало наприкінці квітня.

Станом на 30 червня Україна так і не отримала новий транш від МВФ. За словами екс-прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, який проводив зустріч із заступником директора МВФ Девідом Ліптоном, наразі готується підписання фінальної редакції меморандуму між українською владою та МВФ.

Степан КубівПерший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України
Кубів обіцяє зробити все можливе, щоб отримати транш МВФ до кінця червня 2016 рокуСказано 22 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Водночас, за прогнозами Кубіва, Україна має отримати транш від МВФ в середині літа 2016 року. Через невизначеність першого віце-прем'єра та відсутність фінальної редакції меморандуму між МВФ та українською владою «Слово і Діло» надає цій обіцянці статус «не виконано».

Нагадаємо, в інтерв'ю українському щотижневому суспільно-політичному журналу «Новое время» від 22 квітня 2016 року Степан Кубів пообіцяв зробити все можливе, щоб отримати наступний транш МВФ у травні-червні 2016 року, й зазначив, що всі міжнародні зобов'язання України будуть виконані.

Це вже шоста провалена першим віце-прем'єром обіцянка. «Слово і Діло» зафіксувало за Кубівим 32 обіцянки, з яких 19 є виконаними, ще 7 – перебувають у процесі виконання. Рівень його відповідальності – 59%.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...