Як виконує свої обіцянки закарпатський губернатор Геннадій Москаль?

Читать на русском
Слово і Діло аналізує відповідальність голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля.
Геннадій Москаль

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль роздав на сьогоднішній день 53 обіцянки. «Слово і Діло» перевіряє, як він справляється з їх виконанням.

Провалив Москаль наразі 7 своїх обіцянок. 6 із них були роздані Москалем ще на посаді голови Луганської військово-цивільної адміністрації. На посаді губернатора Закарпаття Москаль не впорався лише з однією обіцянкою – про те, що під час його головування представників «Правого сектора» в області не буде.

Геннадій МоскальГолова Закарпатської обласної державної адміністрації
Москаль пообіцяв перейменувати вулиці Закарпаття на честь усіх загиблих на Донбасі героївСказано 1 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Статус «у процесі виконання» на сьогодні мають 18 обіцянок Москаля, які можуть бути як виконаними, так і невиконаними.

Виконав Геннадій Москаль на сьогодні більшість своїх обіцянок – 28. На посаді голови закарпатської ОДА він виконав 10 із них. Зокрема, на виконання закону про декомунізацію перейменував вулиці Закарпаття на честь усіх загиблих на Донбасі героїв.

Також Москаль посприяв тому, щоб на законодавчому рівні вирішити питання перетину кордону автомобілів з іноземними номерами та підготував законопроект про відновлення кримінальної відповідальності за контрабанду підакцизних товарів.

Рівень відповідальності Москаля на сьогодні становить 53%.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.