Нардеп розповів, чому ідея зі штрафами за прогули не працюватиме

Нардеп Борислав Береза заявив, що ідея зі штрафами за прогули прив'язана до електронної реєстрації, яка завжди показує 300 парламентарів у Раді.

Позафракційний народний депутат Борислав Береза заявив, що ідея зі штрафами за прогули прив'язана до електронної реєстрації, яка завжди показує 300 парламентів у Верховній Раді.

Про це він написав у Facebook, повідомляє «Слово і Діло».

«Спікер ВР запропонував штрафувати тих, хто відсутній у залі. А як він буде вирішувати, хто відсутній, а хто був? Керівництво ВР хоче робити це згідно з електронною реєстрацією. Але, як ми бачимо, згідно з електронною реєстрацією, депутати всі в залі. А ось згідно з письмовою реєстрацією, більшість із них відсутні», – зауважив Береза.

За його словами, у всіх парламентських фракціях і депутатських групах є «людина-картбой», яка замість нардепів виконує процес електронної реєстрації за допомоги його картки.

«Якщо ж депутат затримався й не встиг о 10:00 вставити свою картку в слот для реєстрації то йому зараховують прогул. Він може голосувати в той день і його голос буде зарахований, але згідно з електронною реєстрацією, він прогульник», – додав політик.

«Народні прогульники»: список тих, хто саботував засідання комітету з «безвізових законів»«Слово і Діло» вирішило показати список «народних прогульників» – депутатів, які проігнорували засідання двох комітетів, на яких повинні були розглядатися «безвізові закони».

Він також повідомив, що в разі офіційного відрядження електронна реєстрація вважає й це за прогул. На переконання Берези, єдиним рішенням цієї проблеми є письмова реєстрація, тому що для цього процесу потрібен підпис та присутність депутата.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що за прогули нардепами парламентських засідань їх штрафуватимуть.

Загрузка...