Що обіцяють нові міністри уряду Гройсмана?

Тиждень тому Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету міністрів України. За цей час міністри оновленого уряду дали 11 обіцянок.

Найбільше зобов’язань узяв на себе прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він пообіцяв автоматизувати систему управління ризиками на митниці, прискорити проведення реформ та протягом місяця підготувати детальний антикризовий план дій Кабміну.

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України

Міністр фінансів Олександр Данилюк пообіцяв відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Також Данилюк хоче використовувати для деофшоризації заходи ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку).

Нові обіцянки дали також віце-прем’єр-міністр з питань соціальної політики Павло Розенко, віце-прем’єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, глава Мінінформполітики Юрій Стець, міністр екології Остап Семерак та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Дві обіцянки міністрів отримали статус «виконано». Зокрема, як і обіцяв Аваков, ще будучи в уряді Яценюка, МВС не виконала рішення суду про зняття з розшуку Іванющенка. Перша виконана обіцянка в Кабміні Гройсмана належить першому віце-прем'єр-міністру – міністру економічного розвитку та торгівлі Степану Кубіву: уряд відкликав із ВР близько 170 законопроектів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...