Холодницький відкрив лік невиконаним обіцянкам

Холодницький забув оголосити конкурс про набір нових прокурорів на посади до Спеціалізованої прокуратури.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький не оголосив обіцяний раніше конкурс на посади прокурорів у новоствореному органі.

Відповідну обіцянку прокурора «Слово і Діло» зафіксувало наприкінці лютого 2016 року.

Згідно з листом начальника відділу розгляду запитів на публічну інформацію Генеральної прокуратури України Наталії Теличко, конкурс на посади прокурорів САП у березні 2016 року не оголошувався. За її словами, інформація про проведення цього конкурсу з'явиться на офіційному веб-сайті ГПУ.

Назар ХолодницькийЗаступник Генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої аникорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України
Холодницький пообіцяв, що в середині березня буде оголошений конкурс на посади прокурорів САПСказано 29 лютого 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Таким чином, Назар Холодницький не виконав першу свою обіцянку.

Нагадаємо, 29 лютого 2016 року керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявив, що в середині березня буде оголошений конкурсний відбір на посади прокурорів САП. Конкурс проходитиме за зміненим законодавством.

«Слово і Діло» займається моніторингом обіцянок політиків і чиновників. Так, Назар Холодницького загалом дав 4 обіцянки, 3 з яких виконав.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...