Кернес не реконструював вулицю Клочковську

Читать на русском
Мер Харкова Геннадій Кернес не реконструював вулицю Клочковську протягом 2015 року, хоча обіцяв.

Міський голова Харкова Геннадій Кернес не реконструював вулицю Клочковську протягом 2015 року.

Відповідну обіцянку харківського чиновника «Слово і Діло» зафіксувало ще на початку березня 2015 року.

Так, 29 квітня 2015 року на вулиці Клочковській почався капітальний ремонт. Станом на 18 вересня ремонт продовжувався. Втім, протягом року ремонтникам не вдалося завершити роботи.

Геннадій КернесМіський голова Харкова
Кернес пообіцяв реконструювати вулицю Клочковську протягом 2015 рокуСказано 5 березня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

Таким чином, Геннадій Кернес не виконав власну обіцянку.

24 лютого 2016 року депутати Харківської міської ради ухвалили зміни до рішення міськради «Про бюджет міста Харкова на 2016 рік». Кошти виділені й на анонсовану раніше реконструкцію вулиці Клочковської. Ділянка від вулиці Заводу «Комсомолець» до проспекту Перемоги буде коштувати 80 млн гривень, з них цього року виділять 10 млн гривень. Таку ж суму спрямують на ремонт ділянки магістралі від проспекту Перемоги до вулиці Промислової (вартість за проектом – 20 млн гривень).

Нагадаємо, 5 березня 2015 року в інтерв'ю «Харківським вістям» мер Харкова заявив, що у 2015 році в місті буде здійснена реконструкція вулиці Клочковської.

Це вже 76 невиконана обіцянка Геннадія Кернеса. Так, загалом харківський міський голова дав 171 обіцянку, з яких 68 є виконаними, а ще 27 – перебувають у процесі виконання.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...