Попри обіцянку Гунчика, будівництво перинатального центру досі не завершено

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик не зміг завершити в 2015 році будівництво обіцяного перинатального центру в Луцьку.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик не зміг завершити в 2015 році будівництво обіцяного перинатального центру в Луцьку.

Відповідну обіцянку Володимира Гунчика система народного контролю «Слово і Діло» зафіксувала в листопаді 2014 року.

Так, 21 грудня 2015 року на оперативній нараді у Волинській ОДА повідомили, що добудувати акушерсько-гінекологічний корпус перинатального центру в Луцьку планують у 2016 році. Для завершення будівництва планувалося використати кошти з фонду регіонального розвитку.

Таким чином, Володимир Гунчик не зміг виконати свою обіцянку.

Володимир ГунчикГолова Волинської обласної державної адміністрації
Гунчик пообіцяв завершити будівництво перинатального центру в 2015 роціСказано 6 листопада 2014 р.Статус обіцянки: Не виконано

17 квітня 2015 року Володимир Гунчик повідомив, що обласна державна адміністрація вже звернулася до Міністерства фінансів та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України з проханням виділити з Державного бюджету 40 млн гривень, аби продовжити будівництво центру. Всього ж, щоб завершити роботи та ввести в експлуатацію перинатальний центр, необхідно близько 70 млн гривень.

Нагадаємо, 6 листопада 2014 року голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик заявив, що завершення будівництва обласного перинатального центру є одним із основних завдань для області, та пообіцяв, що завершення будівництва має завершитися в 2015 році.

Подивитися всі обіцянки цього чиновника можна тут. Обіцянки його колег доступні за цим посиланням.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...