У відповідь на російське ембарго Яценюк хоче заборонити ще більше товарів з РФ

Читать на русском
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Міністерству економічного розвитку й торгівлі розширити список товарів російського виробництва, які Україна забороняє до ввезення.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Міністерству економічного розвитку й торгівлі розширити список товарів російського виробництва, які Україна забороняє до ввезення.

Такий крок має стати контрзаходом у відповідь на ембарго Росії, запроваджене після набуття чинності Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, пише «Слово і Діло» з посиланням на «УНН».

«Щодо торговельного ембарго РФ, то я доручаю Мінекономіки переглянути та розширити список товарів, які повинні потрапити під контрзаходи української сторони з метою захисту українського внутрішнього ринку від економічної агресії РФ», – зазначив Яценюк.

Позитивні та негативні наслідки зони вільної торгівлі між Україною та ЄС«Слово і Діло» вирішило показати наслідки запровадження зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Крім того, прем'єр сподівається, що пройти складний перехідний етап Україні допоможуть європейські партнери.

«Ми очікуємо на продовження технічних консультацій з європейськими партнерами й Україна підготувала меню, з яким ми звертаємося до наших європейських друзів, як допомогти нам пройти складний економічний етап після того, як Росія вкотре порушила двосторонню та багатосторонні угоди між Україною та РФ», – додав він.

Нагадаємо, 24 грудня торговий представник України Наталія Микольська заявила, що Київ оскаржить у СОТ запроваджене Росією продовольче ембарго.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...