У Мінрегіоні розповіли, які області розвиваються найкраще, а які – найгірше

Читать на русском
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України опублікувало перше рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку областей.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України опублікувало перше рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку областей.

Про це пише «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Міністерства.

Так, за результатами оцінювання Мінрегіону, список рейтингу очолює столиця України – місто Київ. Також до топ-5 увійшли Дніпропетровська, Київська, Харківська та Вінницька області. А ось найгіршими за рейтингом є Чернігівська, Житомирська, Тернопільська, Донецька та Луганська області.

Децентралізація та впорядкування ЖКГ. Як реформується МінрегіонрозвиткуМісцеве самоврядування й житлово-комунальна сфера – одна з найскладніших і водночас найбільш значущих сфер державної політики, що безпосередньо впливає на наше з вами життя. Які зміни вже втілили і що планують змінити у міністерстві, яке за неї відповідає?

Як зазначає прес-служба Мінрегіону, оцінювання проходило на підставі інформації від Кабміну, центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державної адміністрації за 26 показниками у 6 напрямках.

Крім того, цей рейтинг вже відправлений на розгляд Кабінету міністрів України. Мінрегіоном було сформовано пропозиції для центральних органів виконавчої влади, обласних адміністрацій та КМДА, які будуть винесені на розгляд Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал