Я за місце в кріслі прем'єра не тримаюсь – Яценюк

Читать на русском
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що він разом із Кабінетом міністрів готовий піти у відставку, якщо за це проголосує парламент.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що він разом із Кабінетом міністрів готовий піти у відставку, якщо за це проголосує парламент.

Про це він повідомив з трибуни Верховної Ради під час запитань до нього народних депутатів, передає «Слово і Діло».

«Ви маєте повні конституційні повноваження поставити питання про відставку Кабінету міністрів України. Ставте і голосуйте! Я прийму рішення українського парламенту. Я за це крісло не тримаюся», – заявив прем'єр.

Також Яценюк розповів, що він бореться з олігархами. За його словами, вперше за 10 років податки на руду були підняті вдвічі його урядом.

«Податки на газ, податки на нафту були так само підняті. Крім того, Верховною Радою була підтримана ініціатива уряду, яка стосувалася компанії «Укрнафта». І вперше за 10 років ми з вами змінили керівника компанії «Укрнафта», – додав прем'єр.

За словами Яценюка, зараз «Укрнафта» почала платити поточні платежі на суму заборгованостей, що складає близько 9 млрд гривень. Він також додав, що Державна фіскальна служба заарештувала всі активи компанії «Укрнафта».


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал