Вибори-2015: імовірні фіналісти другого туру

Читать на русском

«Слово і Діло» вирішило поцікавитися думкою експертів, кого вони бачать вірогідними учасниками другого туру у різних містах України.

Місцеві вибори 2015 року запам'ятаються надовго. Пересічному виборцю – складністю нового виборчого законодавства та нововведенням з обранням мерів у два тури, самим кандидатам – масовими потоками бруду, фальсифікацій, застосування адміністративного ресурсу, підкупу тощо.

Проте, якщо безкарні прояви останнього виключно на совісті правоохоронних органів, які чи то не бачать, чи то не хочуть бачити очевидних речей і виносити покарання винним, то вибори у два тури, а точніше їх результат, наразі прямо залежать від виборців. І не лише від їхніх голосів, але й від явки. А беручи до уваги прогнози про те, що у другому туру виборів явка виборців буде суттєво нижчою у порівнянні з першим туром, перемогу у фіналі мерських перегонів будуть святкувати ті, чий електорат виявиться не просто свідомим, але й здатним мобілізуватись у відповідальні моменти. Особливо актуально це буде для Черкас, Кіровограда, Житомира та низки інших міст.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...