Кіровоградський губернатор встановлює енергозберігаючі котли не так швидко, як обіцяв

У Кіровоградській обласній державній адміністрації визнають важливість енергетичної незалежності регіону, тож у соціальних закладах області вже почали встановлювати обіцяні головою ОДА Сергієм Кузьменком енергозберігаючі котли.

У Кіровоградській обласній державній адміністрації визнають важливість енергетичної незалежності регіону, тож у соціальних закладах області вже почали встановлювати обіцяні головою ОДА Сергієм Кузьменком енергозберігаючі котли.

Наразі вони вже встановлені на 7 із 30 передбачених об'єктів, розповів «Слову і Ділу» сам голова Кіровоградської обласної адміністрації під час зустрічі з волонтерами проекту в понеділок.

«Оскільки іншого шляху, аніж переходити на альтернативні види палива чи зменшувати рівень споживання газу поточного, немає, у нас зараз створюються 30 енергозберігаючих об'єктів. 7 із них – уже завершені до опалювального сезону, що дасть нам зекономити близько 1 мільйона кубометрів газу. Ще 23, серед яких школи, лікарні, дитячі садки, будуть завершені до кінця відповідного календарного року», – підкреслив Кузьменко.

Сергій КузьменкоГолова Кіровоградської обласної державної адміністрації
Кузьменко планує встановити десятки енергозберігаючих котлів у соціальних закладах областіСказано 24 липня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

Разом з тим, варто зауважити, що в обіцянці, яку він дав наприкінці липня, йдеться про встановлення в області кількох десятків таких котлів до початку опалювального сезону. Втім, якщо не зважати на темпи реалізації проекту, загалом передбачається, що після встановлення енергозберігаючих котлів в усіх 30 об'єктах економія бюджетних коштів становитиме близько 14 млн грн.

«В цілому за цей календарний рік втілення в життя відповідних 30-ти об'єктів дасть можливість зекономити близько 2,8 мільйонів кубометрів газу, що дасть можливість бюджету заощадити в районі 14 мільйонів гривень», – запевнив кіровоградський губернатор. За його словами, втілення відповідних проектів стало можливим як за рахунок коштів місцевих бюджетів, так і завдяки залученню приватних інвестицій.

Нагадаємо, на початку року міністр регіонального розвитку і будівництва Геннадій Зубко заявив, що в 2015 році держава збільшить витрати на енергоефективність у 30 разів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...