Боротьба за крісло мера Житомира: аналіз потенційних кандидатів

Читать на русском

У рамках спецпроекту «ОБРАНІ» журналісти «Слова і Діла» з'ясували, яким політичним, бізнесовим, а також інформаційним ресурсом прямо чи опосередковано володіють потенційні кандидати в мери Житомира.

Одним з головних кандидатів у мери Житомира є перший заступник міського голови, екс-депутат регіональної облради, а наразі голова міської териториальної організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Сухомлин. Крім політичних зв'язків, Сухомлин має достатню підтримку медіа. Так, на Житомирщині кандидату від «БПП «Солідарність» допомагають газети «Субота», «Житомирянам», а також канали «СК-1» та «Союз ТВ».

Головними опонентами Сухомлина вважаються підприємець і очільник представництва громадської організації «Об'єднання «Самопоміч» міста Житомира Наталія Чиж, а також екс-депутат Житомирської міськради, а наразі в. о. мера міста Любов Цимбалюк, яка балотуватиметеся від ВО «Батьківщина». Наталію Чиж в медіапросторі підтримують інтернет-сайти Zhitomir.info та Житомир.today. Своєю чергою, кандидату від «Батьківщини» допомагатиме газета «Патріот».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал