Мінрегіон не вкладається в обіцяні Зубком терміни підготовки до опалювального сезону

Читать на русском
Міністр регіонального розвитку й будівництва Геннадій Зубко провалив обіцянку про ревізію житлово-комунальних господарств у всіх регіонах України до кінця вересня.

Міністр регіонального розвитку й будівництва Геннадій Зубко провалив обіцянку про ревізію житлово-комунальних господарств у всіх регіонах України до кінця вересня.

Про це, посилаючись на результати моніторингу, повідомляє система народного контролю «Слово і Діло».

Зокрема, міністр запевнив, що акти про стан готовності житлово-комунального господарства в регіонах до опалювального сезону будуть складені впродовж вересня. «Впродовж вересня будуть складені відповідні акти про стан готовності житлово-комунального господарства до зими», – заявив 26 серпня Зубко.

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України
Зубко обіцяє, що впродовж вересня комісія Мінрегіону перевірить стан готовності областей до опалювального сезонуСказано 26 серпня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

За фактом же терміни проведення відповідної ревізії було зірвано: як з'ясувало «Слово і Діло», в Харківській області акт підготовки до опалювального сезону був складений лише 5 жовтня. Таким чином, комісія Мінрегіону не змогла вчасно впоратись із поставленим міністром завданням.

Заради справедливості варто зазначити, що Міністерство регіонального розвитку є одним із найвідповідальніших відомств Кабміну за темпами виконання програми уряду. У свою чергу, особисто міністр Зубко посідає 12 місце серед 17 міністрів за якістю виконання обіцянок, маючи всього 36% виконаних зобов'язань.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...