Порошенко визначив дату початку тимчасової окупації території України

Читать на русском
Президент України Петро Порошенко підписав закон, який визначає 20 лютого 2014 року датою початку тимчасової окупації території України.

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення дати початку тимчасової окупації» від 15 вересня 2015 №685-VIII.

Законом встановлюється, що датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року. Про це повідомляється на офіційному сайті Президента України, передає «Слово і Діло».

Цим законом вносяться зміни до законів України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» та «Про створення вільної економічної зони «Крим» і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» з метою уточнення дати початку тимчасової окупації, усунення колізій і розбіжностей з цього приводу і узгодження з нормами міжнародного права з метою захисту прав держави, громадян і юридичних осіб.

Також вносяться зміни, які передбачають незастосування фінансових і штрафних санкцій за порушення вимог порядку подання, розрахунку, правильності заповнення податкових декларацій (податкової звітності) і повноти сплати сум податків і зборів з першого числа місяця, наступного після місяця, в якому почалася тимчасова окупація, на платників податків, які за станом на початок тимчасової окупації мали місцезнаходження на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Нагадаємо, сьогодні помічник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд заявила, що Вашингтон не буде скасовувати санкції щодо окупованого Росією Криму доти, доки той не буде повернений Україні.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: