Прикарпатський губернатор не виконав обіцянку: з тамтешньою деревиною працює, хто схоче

Читать на русском
Безперечно, діяльність на Івано-Франківщині підприємств з-за меж області не суперечить законодавству, незрозуміло лише, навіщо голова обласної адміністрації роздає подібні обіцянки.

У березні цього року голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук заявив: фірми з-за меж області не матимуть справи з Івано-Франківською деревиною, проте заява виявилася порожньою обіцянкою, пише «Слово і Діло».

У відповідь на запит в Івано-Франківській ОДА повідомили: на ринку деревини в області, як і раніше, працюють суб'єкти господарської діяльності, зареєстровані за її межами. Їх діяльність регулюється Лісовим кодексом України, Господарським кодексом України, наказом Держкомлісгоспу України від 19.02.2007 року №42 та іншими нормативно-правовими актами. Крім того, в області здійснюють діяльність виробничі філії окремих підприємств, центральні офіси яких розташовані на території інших областей.

Олег Гончарук про вивіз кругляка з області (частина 2)Василь Крайник

Безперечно, діяльність таких підприємств на Івано-Франківщині не суперечить законодавству, незрозуміло лише, навіщо голова обласної адміністрації роздає подібні обіцянки.

Олег ГончарукГолова Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Гончарук пообіцяв, що буде створено громадський контроль, який відповідатиме за дороги в областіСказано 21 травня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

Згідно з рейтингом «Слова і Діла», Олег Гончарук посідає четверту сходинку серед найбільш безвідповідальних губернаторів. Голова обладміністрації уже порушив кожну четверту свою обіцянку. Водночас дві чверті заяв, зроблених ним публічно, підтверджені та вважаються виконаними.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...