Депутатський десант: хто з нардепів балотується на місцевих виборах

Читать на русском

Пов'язана з децентралізацією передача повноважень і доходів бюджету на місця спричинила неабиякий ажіотаж навколо місцевих виборів 25 жовтня цього року. Чимало хто, попрацювавши в Києві, вирішив пересісти з крісел у головному законодавчому органі у зручні й менш публічні крісла місцевої влади, констатує «Слово і Діло».

Перспектива стати мерами обласних центрів та зосередити у своїх руках усю повноту виконавчої влади на місцях спокусила депутатів багатьох фракцій та груп. Серед найгучніших прізвищ із серйозними мерськими амбіціями – Борислав Береза (кандидат у мери Києва), Олександр Вілкул і Борис Філатов (Дніпропетровськ), Вадим Рабінович і Сергій Ківалов (Одеса), Олександр Шевченко (Івано-Франківськ) і Дмитро Добродомов (Львів).

Однак є серед «депутатського десанту» на місцевих виборах і деякі одіозні особистості, чия участь – радше спосіб заробити політичні дивіденди на фоні фактичної втрати репутації. Наприклад – підслідні Ігор Мосійчук та Сергій Мельничук, що подали до ТВК документи для участі у виборах міського голови Києва.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...