Березюк: окрім Львова, «Самопоміч» може виграти вибори мера ще у двох містах

Читать на русском
На місцевих виборах «Самопоміч» планує здобути перемогу не лише у Львові, а й у Житомирі та Києві.
Олег Березюк

На місцевих виборах «Самопоміч» планує здобути перемогу не лише у Львові, а й у Житомирі та Києві.

Про це в інтерв'ю LB.ua повідомив керівник парламентської фракції «Самопомочі» Олег Березюк, пише «Слово і Діло».

«Більш солідний результат» Березюк розраховує отримати на заході України. «Ми там більше присутні. І ця ідея, ідея правого центру більш прийнятна заходу», – пояснив політик, зазначивши, що в деяких східних містах «Самопоміч» також матиме успіх завдяки ефективним командам.

«Самопоміч» претендує на 40 мерських кріселГолова фракції «Самопомочі» Олег Березюк заявив, що на місцевих виборах представники його партії балотуватимуться в мери приблизно у 40 містах України.

«Хороша команда в Житомирі. Є якісна команда, яка росте швидко, але має важке кислотне середовище, у Харкові. Якісна команда – в Херсоні. Але рейтинги неважливі зараз», – каже Березюк.

Відповідаючи на запитання, в яких містах партія планує отримати свого мера, лідер фракції «Самопомочі» відповів: «Все залежатиме від тих громад. Думаю, це буде в Житомирі, в Києві».

На його думку, керівник фракції у Київраді Сергій Гусовський, якого «Самопоміч» висунула в мери столиці, за останній рік «виріс у публічного управлінця», і, незважаючи на високі рейтинги чинного міського голови Києва Віталія Кличка, має великі шанси поборотися за крісло мера.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: