Експерт: звільнення у службі зайнятості – ознака того, що крісло хитається під самим Розенком

Читать на русском
Звільнення Павлом Розенком керівництва Державної служби зайнятості – тривожний сигнал для самого міністра, адже подібні корупційні скандали передують відставці керівника відомства.
Фото: uacrisis.org

Звільнення Павлом Розенком керівництва Державної служби зайнятості – тривожний сигнал для самого міністра, адже подібні корупційні скандали передують відставці керівника відомства.

Про це «Слову і Ділу» розповів політичний аналітик Петро Охотін, коментуючи ситуацію зі звільненням голови Державної служби зайнятості Ярослава Кашуби.

«Враховуючи останній скандал з паном Кашубою, тепер уже колишнім головою Державної служби зайнятості, наскільки ми пам'ятаємо, зазвичай технологія зняття міністрів така: корупційний скандал, медіа-висвітлення і звільнення міністра. Тому для нього (Павла Розенка – Ред.) це дуже небезпечна ситуація. Побачимо, як він з неї вийде», – прокоментував події Охотін, відзначивши, що Розенко наразі дійсно перебуває у списку міністрів під загрозою звільнення – як і деякі інші урядовці, котрих вважають креатурами Президента.

Павло РозенкоВіце-прем'єр-міністр України
Розенко обіцяє виділити додаткові кошти, якщо Держбюджету на 2017 рік не вистачить для субсидійСказано 12 вересня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Додамо також, що разом із Кашубою був затриманий і керівник тендерного комітету Служби. У повідомленні Генеральної прокуратури не вказане прізвище другого чиновника, однак із опублікованої на сайті Держслужби зайнятості документації можна зробити висновок, що спільницею Кашуби була Лоліта Галайда – глава комітету з конкурсних торгів.

Нагадаємо, Арсеній Яценюк анонсував переформатування Кабінету міністрів за результатами роботи кожного з міністерств. Наразі за станом виконання програми уряду Міністерство соцполітики посідає друге місце серед усіх урядових відомств.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...