Абромавичус попросив на вихід директора ще одного держпідприємства

Читать на русском
Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус запропонував генеральному директору Об'єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК) подати у відставку.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус запропонував генеральному директору Об'єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК) подати у відставку.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Керівника Об'єднаної гірничо-хімічної компанії (титан) також пару тижнів тому попросив писати заяву. Теж багато запитань», – повідомив міністр.

Крім того, місяць тому з тієї ж причини Абромавичус попросив піти у відставку главу «Укртрансхімаміака» Віктора Бондіка, але той пішов у відпустку.

Абромавичус обіцяє перезапустити ДП "Укрбурштин"Сказано 26 серпня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

ДП ОГХК розпочало свою діяльність з серпня 2014 року, тоді урядом України було прийнято рішення про передачу йому в управління майнових комплексів Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.

Також міністр економрозвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив, що МЕРТ «рятує від штучного банкрутства «Укрбурштин» і воює з рейдерами, які намагаються його захопити».

***
Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...