Проти голови Сумської області відкрили 3 кримінальні провадження – Купрій

Читать на русском
Прокуратура Сумської області порушила три кримінальні провадження щодо голови Сумської обласної держадміністрації Миколи Клочка.

Прокуратура Сумської області порушила три кримінальні провадження щодо голови Сумської обласної держадміністрації Миколи Клочка.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат Віталій Купрій, передає «Слово і Діло».

«Ми з моїм помічником вже тривалий час боремося з незаконними діями і свавіллям голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка. Спільними зусиллями ми впевнено просуваємося на цьому шляху і вже маємо певні досягнення», – пише нардеп.

За словами Купрія, кримінальні провадження відкриті за фактом нецільового використання бюджетних коштів, перевищення і зловживання владою шляхом призначення на посади трьох заступників голови Сумської ОДА та керівника апарату адміністрації Олега Сухоноса.

За даними народного контролю «Слово і Діла», рейтинг голови Сумської обласної держадміністрації Миколи Клочка становить 28%. Клочко має всього 29 обіцянок, з яких 1 перебуває в статусі невиконаної, 8 - виконаних, а ще 20 – перебувають у процесі виконання.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.