Балога вважає повістки до АТО помстою влади активістам

Читать на русском
Нинішня влада використовує повістки до зони АТО як спосіб боротьби з політичними опонентами, вважає позафракційний народний депутат Віктор Балога.

Нинішня влада використовує повістки до зони АТО як спосіб боротьби з політичними опонентами, вважає позафракційний народний депутат Віктор Балога.

Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook, передає «Слово і Діло».

Як ілюстрацію своїх слів Балога наводить такий приклад: «Минулого тижня виконувачі обов’язків голів райдержадміністрацій на Закарпатті написали заяви на звільнення. Їхні прохання задовольнили. А цього тижня усім поголовно прийшли повістки з військкоматів. Співпадіння?», – ставить риторичне питання депутат.

Віктор Балога нагадує, що з початку війни з Росією його команда підтримала чинного Президента. В результаті Закарпаття дало чинному Главі держави більше голосів, ніж навіть Вінницька область – аж до того, що активісти «Єдиного Центру» працювали агітаторами в штабах чинного Президента.

«За дивним збігом обставин, цього тижня прийшли повістки усім нашим активістам, списки яких рік тому ми подавали у центральний штаб пропрезидентської партії. Поки що лише по двох районах Закарпаття, але тенденція зрозуміла. Запрошення відвідати військкомат приходять усім поголовно по списку – тим, хто не служив, хто має інвалідність, хто згідно закону не підпадає під мобілізацію і т.д. І дуже дивно, що запрошення прийшли усім майже одночасно. Співпадіння?», – знову запитує Балога.

Політик додає, що за останній тиждень повістки прийшли депутатам районних рад від «Єдиного Центру» – за його словами, саме тим, хто користується авторитетом і є носієм рейтингу у своїх громадах.

«З цього приводу я можу сказати одне. Сталін відправляв неугодних до концтаборів, Брежнєв – до «дурки», Янукович – до в'язниці, демократична влада в Україні – в АТО. Війна перестала бути засобом захисту суверенітету та територіальної цілісності, а перетворилася на інструмент політичної боротьби. Ризикну припустити, що повістка в АТО стане найпопулярнішою технологією місцевих виборів. Разом з масовим спамом активістів влада не соромиться вести протистояння з добре вмотивованими та дисциплінованими добровольчими батальйонами. Це теж співпадіння?», – робить висновок Віктор Балога.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...