Полтавський губернатор увійшов до ТОП-5 найбезвідповідальніших голів ОДА України

Читать на русском

«Слово і Діло» в Полтаві провело прес-конференцію за підсумками роботи місцевих чиновників та депутатів: губернатора, мера і нардепів-мажоритарників.

Голова Полтавської обласної адміністрації Валерій Головко увійшов до ТОП-5 найбільш безвідповідальних губернаторів України.

Такі результати моніторингу представили 3 липня в Полтаві представники «Слова і Діла» в ході прес-конференції «Відповідальні регіональні еліти: обіцяне та зроблене губернатором, народними депутатами Полтавщини та міським головою Полтави».

Валерій ГоловкоГолова Полтавської обласної державної адміністрації

Зокрема, дані системи народного контролю показали що за весь період політичної діяльності очільник регіону дав три десятка публічних обіцянок, з яких виконав лише 8. При цьому 16 обіцянок голови області мають статус «в процесі», а от решта 6 – остаточно провалені. Таким чином, за півроку роботи Головко посів 4 місце серед найбільш безвідповідальних губернаторів України з рівнем невиконання власних зобов'язань, що сягнув 20%.

Випередили Головка за відсотком невиконаних обіцянок лише губернатори Київщини, Кіровоградщини й Чернівеччини. При цьому аналітик проекту Сергій Міхальков зазначив, що найбільше невиконаних зобов'язань полтавський губернатор має у сфері державного управління.

«Слово і Діло» в Полтаві провело прес-конференцію за підсумками роботи місцевих чиновників та депутатів: губернатора, мера і нардепів-мажоритарників.

40% невиконаних обіцянок має у своєму пасиві й мер Полтави Олександр Мамай. Його, за словами керівника проекту Євгена Заїки, також не можна віднести до переліку відповідальних мерів: очільник Полтави хоч і виконав 40 власних обіцянок, але ще 53 – реалізувати так і не зміг.

Серед депутатів-мажоритаритарників, що представляють регіон у Верховній Раді, однозначним лідером за виконаними обіцянками виявився Сергій Каплін. «УДАРівець» дотримав свого слова у 10 випадках, а його земляки Бублик та Кутовий – по 6 і 3 відповідно. А от Костянтин Жеваго взагалі не спромігся поки виконати жодної зі своїх обіцянок (і це – за 2 скликання парламенту!). Він же виявився й найбільшим прогульником засідань Ради серед полтавських депутатів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...