Розенко пообіцяв прикрити «лавочку» ВІП-пенсій уже з 1 червня

Читать на русском
Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що з 1 червня уряд припиняє призначення спеціальних пенсій державним службовцям.

Міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що з 1 червня уряд припиняє призначення спеціальних пенсій державним службовцям.

Про це він повідомив у себе на сторінці у Facebook, інформує «Слово і Діло».

«Напевно, сьогодні це можна вже публічно оголосити. Все. Крапка. З 1 червня «лавочка» ВІП-пенсій закривається! Ми припиняємо призначати спецпенсії! Сподіваюсь, назавжди», – написав міністр.

За словами Розенка, вже з 1 червня 2015 року всі пенсії народним депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим чиновникам будуть призначатися відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», як усім звичайним людям.

«Це моя відповідь всім тим, хто свідомо блокував ухвалення у Верховній Раді України пенсійних змін, які запропонував уряд, і хто намагався зберегти за будь-яку ціну цю ганебну систему спецпенсій в Україні. Я ж попереджав, що компромісів тут не буде? І таки не буде», – заявив очільник Мінсоцполітики.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...