Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Київ

Читать на русском

Система народного контролю «Слово і Діло» вирішила дослідити співвідношення персональних рейтингів відповідальності й безвідповідальності депутатів мажоритарників в регіонах із відповідним середнім показником серед мажоритарників по всій Україні.

Мажоритарники, що представляють столицю, природно мають один з найвищих показників за кількістю обіцянок протягом своєї депутатської кар'єри. Першість за відсотком виконаних зобов'язань тримає депутат Володимир Ар'єв, котрий виконав рівно третину власних обіцянок. На другій сходинці опинився Леонід Ємець: в його активі 23% виконаних обіцянок. Третій – Дмитро Андрієвський з 21% виконаних зобов'язань.

Анитрейтинг відповідальності серед депутатів-мажоритарників Києва заслужено очолив Олександр Третьяков, який, за даними «Слова і Діла», не виконав жодного свого зобов'язання. «Свободівець» Андрій Іллєнко виявився трохи більш відповідальним, проваливши 72% обіцянок. Ну а третю позицію посів Віктор Чумак з 63% невиконаних обіцянок.

Відзначимо, що в дайджесті не враховані окремі депутати, жодна з обіцянок котрих не була ані виконана, ані провалена.

Дослідження здійснювалось по всіх регіонах, а в ході формування даних про відповідальність і безвідповідальність бралися до уваги всі зареєстровані «Словом і Ділом» обіцянки депутатів-мажоритарників.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...