Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Полтава

Читать на русском

Система народного контролю «Слово і Діло» вирішила дослідити співвідношення персональних рейтингів відповідальності і безвідповідальності депутатів-мажоритарників в регіонах із відповідним середнім показником серед мажоритарників по всій Україні.

За даними системи народного контролю «Слово і Діло», станом на 24 квітня найбільш відповідальним депутатом-мажоритарником Полтавської області став Сергій Каплін. Рівень його політичної відповідальності сягає 20%. Він виконав 10 із 50 своїх обіцянок. У той час, як середнє значення по Україні складає всього 17%. Проте, не виконаними залишаються 14 з його обіцянок, що складає 28% його безвідповідальності. Перетнули 17% також інші депутати. Юрій Бублик виконав 5 обіцянок, але не виконав 17. Таким чином, це склало 68% безвідповідальності.

Отже, виходячи з аналізу він депутат став найбезвідповідальнішим у Полтавській області. До списку безвідповідальних також потрапили: Шаповалов Юрій (в процесі — 0; виконано — 0; не виконано — 1, що склало 100% безвідповідальності), Кулініч Олег ( в процесі — 19; виконано — 0; не виконано — 2, 10% в рейтингу), Кутовий Тарас (в процесі — 14; виконано — 3; не виконано — 15), Жеваго Костянтин (в процесі — 12; виконано — 0; не виконано — 14).

Відзначимо, що в дайджесті не враховані окремі депутати, жодна з обіцянок котрих не була ані виконана, ані провалена. Серед них: Іщейкін Костянтин (всі обіцянки в процесі — 13), Река Андрій: в процесі — 1).

Дослідження такого співвідношення здійснювалось по всім регіонам, а формуючи персональні дані відповідальності і безвідповідальності бралися до уваги всі виконані чи невиконані обіцянки депутатів-мажоритарників.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...