Яценюк Арсеній Петрович

Голова політради партії "Народний фронт"

Член політичної партії "Народний фронт"

Рівень відповідальності

Досьє

Народився в місті Чернівці.

1992 - 1997 рр. - юридична фірма "ЮРЕК-ЛТД", м Чернівці - президент.

1998 р. - АППБ "Аваль" - консультант кредитного департаменту.

12.1998 - 2001 рр. - АППБ "Аваль" - радник голови правління.

08. - 09.2001 р. - АППБ "Аваль" - заступник голови правління.

09. - 11.2001 р. - в.о. міністра економіки АР Крим.

09.2001 - 01.2003 рр. - міністр економіки АР Крим.

2003 - 2005 рр. - Національний банк України - перший заступник голови, в.о. голови голови.

03. - 09.2005 р. - Одеська обласна державна адміністрація - перший заступник голови.

09.2005 - 08.2006 рр. - міністр економіки України.

09.2006 - 03.2007 рр. - Перший заступник Глави Секретаріату Президента України - представник Президента України в Кабінеті Міністрів України, уповноважений Президента України з контролю за діяльністю СБУ. Член Ради НБУ.

03. - 12.2007 р. - міністр закордонних справ України. Член РНБО України.

12.2007 р. - 11.2008 р. - голова Верховної Ради України.

2009 - 2012 рр. - Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я - член комітету.

2008 - 2012 рр. - Політична партія «Фронт змін» - голова.

12.12.2012 р. - 28.02.2014 р. - народний депутат України VII скликання.

14.06.2013 р. - 27.08.2014 р. - політична партія ВО "Батьківщина" - голова політичної ради, член партії.

З 22.09.2014 р. - Політична рада партії «Народний Фронт» - голова.

27.02. - 26.11.2014 р. - прем'єр-міністр України.

27.11.2014 р. - 14.04.2016 р. - прем'єр-міністр України.


Освіта

Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича,1996 р., юрист.

Чернівецький торгово-економічний інститут Київського торгово-економічного університету, 2001 р., облік та аудит.

Кандидат економічних наук.