Міністр оборони Латвії розкритикував Німеччину через «Північний потік-2»

Читать на русском
За словами латвійського міністра, йому соромно за те, що Німеччина перешкоджає зупинці будівництва російського газопроводу
Артіс ПабріксCreative Commons

Віцепрем'єр і міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс критично висловився щодо ставлення уряду Німеччини до російського газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомляє Польське радіо.

«Політика, заснована на цінностях... Мені соромно за підхід Німеччини до Nord Stream 2. Потім ці ж політики сперечаються про біженців та інші «моральні» проблеми й намагаються читати лекції іншим в Європі», - написав Пабрікс у своїх соціальних мережах.

Північний потік-2: які країни за чи проти будівництва газопроводуСША, Україна та ще 7 європейських держав не підтримують будівництво газопроводу, тоді як РФ, Німеччина та 10 країн регіону виступають за його зведення.

Нагадаємо, 21 травня Верховна Рада України прийняла постанову, в якій просить Палату Представників і Сенат Конгресу США 117-го скликання застосувати всі законні способи для «повної та незворотної зупинки будівництва газопроводу» в рамках проєкту «Північний потік-2», а саме - ввести санкції проти всіх учасників російського геополітичного проєкту Nord Stream AG.

Днями стало відомо, що США можуть скасувати санкції, які ввели проти компанії-оператора будівництва газопроводу «Північний потік-2» Nord Stream 2 AG і відмовитися від подальших санкцій проти проєкту. Про це написало американське видання Axios з посиланням на джерела з адміністрації Байдена.

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції 20 травня заявив, що зняття санкцій з СП-2 буде програшем для США та особисто для президента Джо Байдена. Таку ж позицію озвучили та в МЗС України.

21 травня Міністерство фінансів США ввело санкції проти 13 судів і чотирьох організацій з Росії, задіяних у будівництві російського газопроводу «Північний потік-2». Компанії-оператора газопроводу Nord Stream 2 AG в цьому списку немає.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: