Петрів блок. Що обіцяв і чого досяг Блок Петра Порошенка

27 серпня 2014 року на своєму з'їзді БПП затвердив список кандидатів на дострокові вибори до Верховної Ради. Дозвіл на використання свого імені дав Президент Петро Порошенко, який терміново прибув на з'їзд. Головою партії тоді ж був обраний нині чинний генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Незважаючи на одне з головних гасел – «Жити по-новому», – серед претендентів на крісла оновленого парламенту опинилося чимало колишніх депутатів, соратників олігархів і колишніх «регіоналів».

Очолив виборчий список мер Києва Віталій Кличко, який незабаром залишив роботу у Верховній Раді й повністю зосередився на керівництві українською столицею. На прохідних місцях у списку опинилися майбутній спікер парламенту, а нині – прем'єр-міністр Володимир Гройсман, майбутній генеральний прокурор України Юрій Луценко та його дружина Ірина.

Не зраджуючи сімейних традицій, Глава держави запропонував балотувався за 12-м одномандатним округом у рідній для нього Вінницькій області й старшому синові Олексію.

Вельми примітною стала участь у президентському списку цілої низки представників українських ЗМІ. На прохідних позиціях у списку опинилися журналісти «Української правди» Мустафа Найєм і Сергій Лещенко, колишній головний редактор «Коментарів» Вадим Денисенко, парламентський кореспондент Ольга Червакова та один із лідерів громадського руху «ЧЕСНО» Світлана Заліщук.

За підсумками виборів партія БПП посіла друге місце, але її фракція стала найбільшою за рахунок приєднання до неї низки мажоритарних депутатів (131 депутат).

Тож, чи виконують свої обіцянки ці люди? Пропонуємо перевірити себе за допомогою нашого тесту.