Народ дав – народ взяв. Що обіцяв та чого домігся «Народний фронт»

Політична партія «Народний фронт» виникла в 2014 році після виходу з «Батьківщини» низки політиків на чолі з Арсенієм Яценюком та Олександром Турчиновим.

Було зрозуміло, що партійна структура була створена під парламентські вибори 2014 року, на яких, незважаючи на початкові прогнози в 10%, за результатами голосування зуміла все-таки посісти перше місце з більш ніж 22% голосів виборців (найближчий конкурент – «Блок Петра Порошенка» – отримав 21,82%). За словами керівника центрального штабу партії Олександра Турчинова, їхня політсила не могла залишатись осторонь, хоча й вважала, що проведення виборів під час бойових дій та АТО не є найкращим рішенням.

До першої десятки кандидатів на виборах 2014 року увійшли Арсеній Яценюк, радник очільника МВС Тетяна Чорновол, Олександр Турчинов, Андрій Парубій, командир спецбатальйону «Миротворець» Андрій Тетерук, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар, екс-депутати від «Батьківщини» В'ячеслав Кириленко та Лілія Гриневич, а також командир добровольчого батальйону «Дніпро-1» Юрій Береза.

«Слово і Діло» підготувало тест, який дозволить Вам дізнатися, які з обіцянок «Народного фронту» були втілені в життя, а які – провалені...