Четвертий за величиною НПЗ росії зупинив переробку нафти – Reuters

Нафтопереробний завод у Кстово Нижньогородської області, який є четвертим за потужністю в росії та другим за обсягами виробництва бензину, зупинив переробку після атаки українських безпілотників.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на три джерела в галузі.

За інформацією журналістів, внаслідок удару 26 серпня було пошкоджено кілька установок переробки, міжцехову інфраструктуру та інші об'єкти підприємства. Терміни відновлення роботи НПЗ поки невідомі.

НПЗ у Кстово здатний переробляти близько 15 млн тонн нафти на рік. Підприємство виробляє близько 5 млн тонн бензину та понад 5 млн тонн дизельного палива щорічно.

Reuters пише, що тепер усі великі нафтопереробні заводи компанії «Лукойл» у росії виведені з ладу і не переробляють нафту.

Нагадаємо, нещодавно Служба зовнішньої розвідки повідомила, що російський бізнес будує захист своїх об'єктів за власні гроші через нездатність Кремля забезпечити централізований захист промислових та інфраструктурних об'єктів від дронів.

Також повідомлялося, що удари українських дронів скоротили морський експорт нафтопродуктів рф на третину.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО