У ніч на 23 липня Сили оборони України завдали ударів по кількох об'єктах російської федерації. Серед уражених цілей – танкер у Чорному морі.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
За інформацією військових, уражений танкер використовувався для перевезення російської нафти, нафтопродуктів і пального, що постачалося в інтересах збройних сил рф.
Також удару було завдано по понтонній переправі поблизу Новоекономічного в Донецькій області. У Генштабі розповіли, що окупанти використовували її для забезпечення військової логістики та перекидання особового складу, техніки і боєприпасів.
Крім того, українські військові уразили район зосередження живої сили противника в окупованій Горлівці.
«Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на припинення збройної агресії російської федерації. Далі буде», – додали в Генштабі.
Нагадаємо, що всього за 17 днів Сили безпілотних систем ЗСУ уразили майже 200 суден «тіньового флоту» рф.
На тлі посилення атак росія визнала свої води в Чорному морі небезпечними для судноплавства.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.