У Запоріжжі зросла кількість постраждалих після атаки рф, одна людина загинула

У Запоріжжі зросла кількість постраждалих після ранкової російської атаки. До медиків звернулися 11 людей, серед них двоє дітей, також відомо про одну загиблу людину.

Про це повідомив у Telegram голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

За його словами, через атаку росіян на Запоріжжя постраждали вже 11 людей.

Серед них – троє чоловіків, шість жінок та двоє дітей: 5-річний хлопчик і 16-річна дівчина.

Раніше Федоров повідомляв, що серед постраждалих був 5-річний хлопчик у важкому стані.

Згодом очільник ОВА уточнив, що внаслідок атаки одна людина загинула.

Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.

Нагадаємо, зранку 28 червня російські війська завдали удару керованими авіабомбами по Запоріжжю.

У ніч на 28 червня росія атакувала Україну ракетами та 142 дронами. Сили ППО збили шість балістичних ракет, одну ракету Циркон та 125 безпілотників.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО